11.01.2010

hem kadın, hem gazeteci, hem Altınsay

Murat Aksu yaptığı yazılı açıklamada, Gülengül Altınsay'ın ekibe katılmasının çok önemli ve sevindirici olduğunu belirterek, ''Beşiktaş camiasının yakından tanıdığı, sevdiği sayın Altınsay, yönetim kurulumuzun hem kadın üyesi olarak hem de Beşiktaş'ı çok iyi bilen gazeteci kimliği ile bizlere başka bir bakış açısı kazandıracaktır. Gülengül Altınsay'a, ekibimize katılımı ve katkıları için çok teşekkür ediyorum'' dedi.


  • bir yönetim kurulu üyesinin cinsiyetini vurgulamaktaki amaç nedir?
  • burdaki "hem" serisine İbrahim Altınsay'ın karısıdır, bir taşla iki kuştur, her başarılı kadının arkasında bir erkek vardır da eklenebilir mi acaba?

“Bugün toplumun her alanında birikimleri, donanımları, vizyonları ve kendilerine özgü sezgileri ile başarılı hizmetler gerçekleştiren kadınlarımızın, ülkemizin kalkınmasındaki payları büyüktür. Dileğimiz, yönetim kurulunda bir kadınla aynı sorumluluk ve görev anlayışı içinde çalışmanın çağdaş görüntüsünün tribünlerimize yansımasıdır. Maçlarımızın tribünleri dolduran her yaş grubundan kadın ve erkek izleyicilerle bir şölen havasında geçmesi en büyük hedefimizdir.”

peki. öyle olsun bakalım.

Gülengül Altınsay da konuyla ilgili, “Beşiktaş kötü yönetiliyor. Yurt içinde ve yurt dışında saygınlığından sürekli bir şeyler kaybediyor. Bu gidişe (Dur) demek gerek. Bunun için sorumluluk aldım ve harekete geçme gereğini duydum. Çünkü Beşiktaş benim hayatımın çok önemli bir parçası” ifadelerini kullandı.


Sevindim ben açıkçası. bu isimle Murat Aksu bir adım önce geçti gibi (umarım). Sonu Gülnaz Arsel'e benzemese.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder